Clearth

Проект направлений на поступове вирішення проблеми забруднення міста, хаотичного викидання сміття, створення стихійних смітників та загалом байдужого ставлення до довкілля. Наявність цієї проблеми веде до поступового наближення справжньої екологічної катастрофи, як в місті Києві, так і в інших містах України. Комунальні служби на жаль не можуть відслідкувати всі місця засмічень та несанкціонованих смітників, тому проблема поглиблюється.

Ідея

Проект СlearCity направлений на те, щоб за допомогою додатку на електронному пристрої визначити всі місця засмічень та несанкціонованих смітників та вжити заходів, щодо їх усунення . Що саме робить додаток?
Він дозволяє своїм користувачам відмічати місця несанкціонованих смітників на інтерактивній карті Києва. Для того, щоб це зробити необхідно сфотографувати такий смітник та вказати його місце знаходження додавши фотографію.
Проте це лише частина роботи додатку далі користувач в даному додатку отримує можливість створити власну заявку на прибирання, яка передається до ініціативних груп. Ініціативними групами в даному додатку виступають користувачі, що зареєструвались, як бажаючі проявити активність. Вони мають можливість створювати власні екоакції, куди залучають таких же активістів, планують дату і час та необхідний для прибирання інвентар.

Бюджет проекту

150000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.