Empty Place

Ми віримо в те, що людина заслуговує на увагу, але і всі її творіння – також. І саме тому ми вирішили дати імпульс новому використанню тимчасово порожніх будівель та просторів, щоб допомогти задіяти усі ресурси нашого міста.

Ідея

У нас є віра та надихаючі приклади того, що короткочасна оренда приміщень - це взаємовигідне співробітництво власника та креативних проектів!
Саме для цього ми створили інформаційний ресурс Empty Place. Ресурс, який допомагає налагоджувати зв’язки між власниками порожніх приміщень та молодими підприємцями, стартаперами, художниками та культурними організаціями, які шукають місце для роботи, виставок, репетицій.
Однією з головних особливостей нашого проекту є тимчасове використання вільного простору, у той час поки власник шукає постійного орендаря чи покупця. Це допомагає йому економити кошти на утримання приміщення та залучати додаткову увагу до об’єкту. В свою чергу ми розраховуємо на лояльні умови використання приміщення для проектів, тому що вони залишать простір за першої ж потреби.

Бюджет проекту

Перший та другий етапи разом 20,000. Третій 50,000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.