COZY life!

Насправді в містах, особливо в густонаселених, проблем багато в різних сферах і соціальних верств.
Одні з найбільш значущих, це:
- не ефективне використання природних ресурсів для підтримки затишку в своєму будинку, відсутність у більшості житлових і не житлових приміщеннях необхідних енергозберігаючих технологій,
- не впроваджуються альтернативні джерела енергії,
- якість і доступність харчування все сезонно,
- якість повітря,
- затишок навколишнього простору.

Ідея

Концепція проекту складається з ряду ідей. Так як проблем багато, проект підходить до вирішення проблем комплексно, у кілька етапів. Кожен етап має багато документації і креслень, і досліджувався більше року. коротко:
# Розміщення на дахах житлових будинків, там де це можливо (в основному плоских), теплиць для вирощування найбільш затребуваних продуктів.  Залежно від виду рослин, можна використовувати різні види теплиць, простих, парникових тощо.
Але ми знаємо як підвищити продуктивність теплиці. Іншими словами ми знаємо як на 1м2 отримати в 3-5 разів більше врожаю, ніж на 1м2 землі, у звичному розумінні городу. А це дає можливість на невеликій площі домогтися виправданого результату, що перевищує в рази сило-витрати на реалізацію. Далі, використовуючи альтернативні джерела енергії та природні ресурси, збір води, сонячні колектори, сонячні панелі, вітер, можна домогтися максимальної автономності, а в результаті скоротити витрати на обслуговування, істотно !. На 15-25 поверхах цього може бути навіть у надлишку. Ми щодня маємо невичерпне джерело, наприклад як сонце, але не використовуємо його взагалі. Для мешканців будинку завжди під рукою будуть  свіжі продукти, екологічно чисті  і за доступними цінами.
{Для популяризації концепції COZY, не погано було б побачити підтримку місцевої адміністрації, і внесення деяких поправок у законодавстві, наприклад, забов’язати будівельні компаній при проектування будівель враховувати необхідну будову дахів. Або будівельні компанії можуть піти на зустріч, і зробити свої будинки більш концептуальними, індивідуальними}
Мобільний додаток дозволить:
* Відстежувати процеси теплиці, наявність, кількість, продукції.
* Можливо замовлення та доставку.
* Карту будинків де розміщені теплиці, де ймовірно можна розмістити.
* Відгуки та пропозиції.
*Багато іншого.

# Розміщення на кожному балконі в кожній квартирі балконні вітрогенератори в парі з акумуляторами, та балконні сонячні колектори \ панелі з накопичувачами, якшо це дозволить сторони світу і конструкція балкона. Це дозволить скоротити витрати на комунальні послуги. Ціни на комунальні постійно зростають, і це дає поштовх розвитку та удосконалення різних пристроїв, отримання енергії з альтернативних джерел. Одним з таких є вітчизняні вітрогенератори з високим ккд при невеликому потоці вітру.

#Зелені стіни. Все просто, рослини позитивно впливають на самопочуття людини, потрібно просто бути поряд з ними. Насправді, дослідження показали, що навіть бачачи природу в робочій обстановці, людина може збільшити свою продуктивність і отримувати задоволення від роботи. Зелені стіни як би говорять співробітникам, що вони працюють в компанії, яка піклується про них і створює приємну робочу середу.
Але чому б не створювати затишок навколо себе. Офіси, школи, будинки, квартири, вулиці все можна привести в належний вигляд, але при цьому ще й з величезною користю.
Кам’яні джунглі ростуть щодня, але також і збільшується забруднення. Зелені стіни покликані звернути цю тенденцію в спять. Вони розроблені щоб допомогти відновити природний баланс, поліпшити стан навколишнього середовища.
Кінець бетону, початок природи!
- Внутрішні і зовнішні зелені стіни допоможуть активно охолоджувати повітря влітку, зменшуючи необхідність витрачати електроенергію.
- Рослинність - це природний блок високо-частотних звуків, а несуча конструкція може допомогти зменшити низькочастотний шум. Тому збільшення чисельності ЗС, може змінити і поліпшити навколишнє середовище проживання людини у великих містах.
- На будівлі негативно впливають зміни температур, матеріали розширюються і стискаються, з часом погіршуються, з’являються тріщини і розломи. Зовнішні живі стіни дають захист не тільки від коливань температур, але також відведення води від стін під час дощу і забезпечують захист від УФ-випромінювань.
Конструкція панелей ЗС використовує ефективне зрошення, в результаті низьке використання води. Впровадження Зелених Стін допоможе новобудовам та існуючим будинкам дійсно відповідати критеріям еко-будинків. Це збільшує значущість слова альтернатівние-
еко-
економити-, даючи позитивне сприйняття сучасної будівлі.

Бюджет проекту

В залежності від маштабу проекту. Взагалі в межах конкурсної умови.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.