Поїхали з нами!

В середньому киянин проводить в транспорті кожен день від 1 до 3 годин. Зазвичай люди проводять цей час нудьгуючи, або спалюючи своє життя в соціальних мережах ставлячи безкінечні лайкі. Але якщо подумати – то основна потреба людини як соціальної істоти - це реальне спілкування та взаємодія з іншими. Тож час у транспорті можна раціонально використати для розвитку потенціалу як конкретної людини так і міста в цілому.

Ідея

Проект має на меті збільшити можливості по комунікації в умовах великого міста. «Поїхали з нами!» допомагає городянам знайти нових цікавих співрозмовників під час поїздок муніципальним чи приватним транспортом. За допомогою цього проекту можна знайти для себе співбесідника, яка має з вами схожі музичні смаки або, як і ви, полюбляє дивитися футбол чи займатися математикою. Таким чином, «Давай до нас!» попередньо знайомить городян та зменшує кількість бар’єрів та страхів, які заважають активувати інтелектуально-творчий потенціал великого міста. Наша команда сподівається, що проект не лише вирішить актуальну соціальну проблему, але й допоможе людям будувати міцні стосунки на тривалий час.
Проект народився з того, що автор ідеї теж їздить міським транспортом. Коли їдеш одним маршрутом досить довго – починаєш вже впізнавати певних людей.
Налаштовувати коммунікаціє з незнайомцями – це завжди незручно і боязко. Але якщо незнайома людина близька за духом і переконаннями то неприємна зустріч у транспорті стрімко перетворюється в цікаву бесіді.
На нашому сервісі все користувачі будуть заповнювати анкету інтересів і вказувати маршрути, якими він чи вона фактично їздить. За дозволу користувача частина інформації буде підгружатись автоматично використовуючи геолокаційні можливості смартфону.. Після перегляду модераторів до цих анкет будуть мати інші користувачі сервісу. Враховуючи фактичне розташування кожного користувача система буде підказувати з ким у транспорті буде цікаво і корисно поспілкуватися.
Наша команда сподівається що пошук однодумців у транспорті буде платформою де активні люди зможуть розвивати власний потенціал а також допоможе збирати киян, які зацікавлені конкретними діями покращити умови у місті.

Бюджет проекту

70000 гривень

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.