Загально доступна база даних про споживання енергоресурсів в житловому секторі

На даному етапі інформація про облік та споживання не збирається централізовано, існує у різних «утримувачів». Мешканці міста частіш за все не мають інформації про споживання ресурсів в навіть у власному будинку, що ще казати про інші схожі будинки. Це призводить до того, що успішний досвід встановлення лічильників та впровадження енергоефективних заходів не отримує розголосу.

Ідея

Створення бази будинків міста с переліком лічильників та збором фактичного споживання ресурсів. Створення системи постійного занесення фактичного споживання та регулярного аналізу потенційної економії ресурсів в будинках без лічильників. Спільно з КМДА та Київенерго долучення до цієї бази списку будинків в яких планується встановити лічильники згідно безоплатних програм міста та Київенерго.
На базі зібраних даних – розробка типових заходів для зменшення споживання ресурсів та вартості комунальних послуг.
Наш проект дає змогу зрозуміти поточний стан споживання ресурсів будинками міста та порівняти споживання однотипних будинків з лічильниками та без, з енергозберігаючими заходами та без. Це спонукатиме мешканців, в котрих будинки не обладнані лічильниками – встановлювати їх, та впроваджувати енергоефективні заходи.

Бюджет проекту

210 000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.