ОЦІУМ-БІБЛІОТЕКА. МЕРЕЖА ПУБЛІЧНИХ ПРОСТОРІВ

Розквіт міської публічної культури, громадської активності та дозвілля громадян пов’язані із розвитком певного виду просторів - публічних.

Разом із розпадом Радянського Союзу відбувся й розпад радянської системи місць культурного дозвілля. Для сучасних постсоціалістичних міст характерні застарілі соціалістичні публічні простори. Поступово їх заміняють публічні простори нового типу, що зазвичай приватизовані та комерціалізовані. Більшість таких просторів концентрується в самому центрі міста та спрямована на вузьку аудиторію.

Ідея

Якісний публічний простір сприяє розвитку пулічної культури, що ініціює громадську активність , яка і є запорукаю успішного щасливого міста, країни.
Трансформація бібліотеки у вільний, загальнодоступний, культурний, демократичний простір, а системи бібліотек - в єдину мережу таких просторів, що рівномірно розташовані у місті. Бібліотеки - єдина досі збережена інфраструктура радянської системи дозвіллля, що наразі є відірваною від міського контексту. Стартап спрямований на трансформацію мережі, її зв’язок з контекстом Києва та створенню сприятливих умов для дозвілля, формування та єднання спільноти мешканців району чи прилеглої території на основі якісного культурного публічного простору.

Бюджет проекту

Для реалізації першої стадії проекту ми потребуємо початкових інвестицій. 200 000 грн: запуск пілотного проекту - визначеної бібліотеки. переоснащення,  приміщення,  оплата роботи культурного менеджера,  розробка графічного дизайну для PR компанії,  інфор

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.