RANTKA

“Рантка” на галицькому діалекті означає побачення, зустріч.
Жителі великих міст жаліються на самотність. Туристам набридло гуляти попсовими маршрутами з карт, у незнайомому місті завжди хочеться зануритись в аутентичне та місцеве.

Ідея

В своєму проекті ми пропонуємо їм зустрітися. Наша ініціатива прагне створити платформу для пошуку співбесідників для прогулянок містом та долучити їх до змін - адже після кожної прогулянки потрібно відмітити на карті проблемне місце маршруту. Сам проект ми представляємо у вигляді мобільного додатку, що дозволить людям обирати тему прогулянки та знаходити людей для товариства. Крім того, часто інформація про цікаві події просто не доходить до людини, а в цей спосіб усі цікаві актуальні заходи будуть зібрані в одному місці, що значно полегшить пошук.
Після прогулянки користувач отримує коротку анкету, в якій має оцінити маршрут по певним критеріям а також позначити на карті проблемне місце. Таким чином ми створюємо базу даних з “чорних плям” урбаністичної тканини Києва і можемо використовувати цю інформацію. Особливість цього пункту, що до таких “баз даних” традиційно залучаються місцеві жителі, але іноді вони просто звикли до певних негараздів і не помічають їх. І тут в нагоді свіжий погляд гостей міста.

Бюджет проекту

200 тис. грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.