Той, хто діє

Майже всі люди хочуть жити в комфортному середовище за справедливими та прозорими правилами. Хоче то більшість, а діють одиниці. Це природньо. Ті, хто діють, і є активними громадянами. Мабуть марно тратити час и кошті, щоб заставити щось робити для суспільства пересічних громадян.  А допомога активнім громадянам може повернутися суспільству  сторицею.
Це розуміють в цілому світі.  Як приклад британська програма Active Citizens www.britishcouncil.org/active-citizens . Але в нас зовсім інші умови.  Активних громадян достатньо, але про допомогу їм з богу чиновників не йдеться, хоча б не заважали.

Ідея

Створення платформи для активних громадян, де можна запропонувати для обговорення ідею, отримати пораду від експертів, організувати захід, або запропонувати проект, знайти кошти на проект, підписатися на цікаві заходи, відслідковувати, як виконується проект, об’єднати зусилля з однодумцями для вирішення спільних проблем, знайти потрібну інформацію.
Але втілення навіть невеликого проекту стикається с величезними перепонами, коли  доходить до спілкування з чиновниками, на жаль їх не обійти.  Побороти ці перепоні можна тільки разом.  Тому платформа передбачає особливе місце і громадським організаціям. Платформа допоможе змінити формат взаємодії влади и громадськості, прибираючи «кишенькові» ГО, існуючі тільки на папері, і звільняючі реальні ГО від  рутини бюрократичної діяльності, пропонуючи їм сучасні організаційні інструменти.
Проект може бути цікавим для інвесторів теж. Він надасть інвесторам прозорий інструмент обговорення проектів, що обмежить корупційну складову и приверне потенційних інвесторів, а також вони зможуть знайти цікаві для них проекти.

Бюджет проекту

200000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.