Київський центр нової соціальної культури

Тисячоліттями людина жила тим що вона відбирала у природи чи у інших людей частину земель, природних ресурсів, результатів праці інших людей або природних багать свідомість людей спочатку 90-х нову парадигму сталого розвитку культурного суспільства. Всі відносини між людьми і природою повинні бути не руйнівними, а взаємно корисним, вже майже 50 років людство має достатній багаж знань і технологій, за якими на планеті достатньо місця для цікавого та успішного життя, але не рідко у ряду освіти, підприємства залишаються в штатах старого розуміння світу. В нашому центрі ми хочемо створити образ столиці нового тисячоліття, що зможе з повагою до природи, бере під контроль всі ресурси міста, сформувати систему їх використовувати, сприятливі як для окремих людей так і для всіх мікро-макро сфер її спілкування, це не фантастика ми робимо такі спроби повсякчасно через соц. мережі, дистанційних іграх, та роботу  у віддалених колективах.
Сьогодні немає переконань щоб побачити стан екології, є лише в нашій системі освіти та постановки примітивних завдань, ми пропонуємо такий центр де будуть сформовані в правовій формі всі види діяльності людей Києва – як міста проживання і міста з якого ведеться в значній мірі і як фінансово-технологічним і вольове координування всіх територій країни, а також взаємодія з усіма країнами світу.

Ідея

Ми пропонуємо створити таких форм координування і розпочати розроблення соціальних моделей де люди в ігоровій формі  чи професійній разом зі своїми дітьми, сім’ю, друзями чи колегами зможуть поринути стан оволодіння ресурсами, проблематикою та перспективою кожної сфери життя.
Становлення центру ставить за мету здійснити і примкнути суспільно-технічного проривів в системі управління ресурсами  столиці. Це допоможе нам не лише залучити «зелені інвестиції» що пропонуються світом для  України.
Таким чином в образній формі ми зможемо розвити стан всього що нас оточує,може бути використано для колосально нових форм образу мислення  людей у відображені реальності.
Сума конкурсу буде доповнюватися ще власними внесками у вигляді навчальних, просвітницьких моделей по реальним видам природних і соціальних ресурсів від чисельних груп волонтерів при Науковому парку від НАУ- з все українським Орхуським центром .
Ми впевнені що таким чином ми зможемо зупинити Годинник Землі, що від 2009 року рухається в зворотній бік, а має повернутися на позитивний лад, відлуку для нашого спільного майбутнього, суспільство культури сталого розвитку.
Літом цього року Україна має подати до асоціації ООН інструмент сталого розвитку, що були вироблені кожною країною за останні 20 років. Ми хочемо щоб Україна не була пустим місцем на цьому заході .

Бюджет проекту

200000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.