Рух, спілкування та природа

Життя у великому місті, поряд з перевагами, має і деякі недоліки. Сидяча робота у дорослих, велике шкільне невантаження у дітей, малорухливий спосіб життя осіб похилого віку призводить до паталогій хребта, та суттєвому погіршенню здоров*я. Запобігти цьому може помірна, але регулярна фізична активність. Природне оточення знімає стреси від напруженого ритму життя, поліпшує психоемоційний стан людини та сприяє розширенню соціальних контактів. На жаль знайти час для відвідання парку або спортивної секції вдається не всім. Тому так важливо щоб поруч з будинком було середовище комфортне для повноцінного життя людини та дружнє до живої природи.

Ідея

Рух та  спілкування на природі у будь яку пору року, у будь який час, для людей будь якого віку та статків - поруч з будинком. Проект має за мету  гармонійне поєднання нових прийомів організації простору для повноцінного  життя людей з дієвими засобами підтримки живої природи у місті.
Для руху: турніки, рукоходи, вуличні тренажери, ігрові майданчики (футбол, волейбол, настольний теніс), місце для катання на санчатах взимку.
Для спілкування: різноманітні естетично оформлені місця для розмов, настольних игр, спільної діяльності, обговорення актуальних питань.
Для природи: підібрати такі дерева та чагарники, які своїми плодами забезпечать харчування птахів взимку і придатні для гніздування. Квітники у природньому стилі  дадуть притулок корисним комахам.
Проект локальний. Його реалізація відбудеться у Солом`янському районі, значною частиною у сквері за адресою вул. Польова 56-74. Цю ділянку мешканці захистили від двох забудовників.
Після втілення в життя, проект може бути взятий за основу для реалізації в інших районах міста.

Бюджет проекту

200 000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.