Доступна транспортна система

1) На більшості зупинок міського наземного громадського транспорту нема інформації про маршрути, які проходять через цю зунипку, та розклад руху по цьому маршруту. Наявні таблички розташовані на висоті від 2 м, що робить їх нечитабельними, і здебільшого містять неактуальну та надто узагальнену інформацію
2) Здебільшого пасажири тільки знають, що наступний автобус/тролейбус/маршрутка прийде “от-от”, що перетворює чекання на морозі, в холод чи дощ на пряму загрозу здоров’ю.
3) Подорожуючі та туристи не мають змоги повноцінно скористатися наземним громадським транспортом без допомоги місцевих.
4) Кияни, які потрапили до нового району (нова робота, курси, навчання, гості), мають звертатися по допомогу до місцевих або шукати відповіді в інтернеті
5) Відповідно до умов конкурсів в кожному автопарку маршруток має бути принаймні одна маршрутка, обладнана для людей з інвалідністю. Але який з цієї умови зиск, якщо не знати, коли ця одна маршрутка на маршруті?

Ідея

Ми плануємо до початку зими 2015 на кожній зупинці м.Києва встановити зрозумілі та доступні розклади руху та листи маршрутів з мінімальним навантаження на бюджет. Так само інформація про маршрут та основні транспортні вузли з’явиться і в самому транспорті.
Беручи до увагу відсутність виділеної полоси для громадського транспорту та затори на дорогах, плануємо поставити розклад руху транспорту з похибкою до 5 хвилин в наступні інтервали: від першого виходу на маршрут зранку до 07:30 та з 21:00 до закриття маршруту.
Задля покриття витрат по виготовленню та встановленню інформаційних табличок на всіх зупинках м. Києва плануємо провести аукціон. Деталі - в презентації.

Бюджет проекту

головний приз конкурсу та кошти з аукціону

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.