Науково-технічний простір

Велике місто – місце великих можливостей і… великої нудьги.
Третину життя в нас забирає робота, третину життя ми – спимо, а як ми витрачаємо час на дозвілля?
Пиво із друзями, вечір в кіно чи театрі, «диванні війни» у Фейсбуці, добре, якщо є хобі… а якщо для Справи Серця немає ресурсів, можливостей, банально – місця?.. Що робити із собою, куди подітися, якщо душа лежить не до пляшки пива чи рибалки, а до адронного колайдера?

Ідея

Але уявіть собі місце, де все це можливо!
Уявіть місце, де будь-хто може зробити датчик на мікроконтролерах для вирощування кропу на підвіконні, або ж Годинник Леонардо да Вінчі.
Чи пошити приголомшливу сукню.
Виліпити з теплої гліни кухонний сервіз.
Зібрати квадрокоптер. 
Приготувати страву, якій би позаздрив сам Джеймі Олівер.
Сконструювати робота – і викликати на робо-бій колег по інтересам!
Змайструвати… табуретку! От прийти після роботи в офісі і дати волю рукам, розвантажити мозок, постукати молотком, в кінці кінців!
А якщо в тебе є кваліфіковані помічники, плюс компанія таких, як ти, плюс можливість навчитися, плюс інструменти, станки, деталі та реквізит – будь-яка божевільна ідея просто змушена бути втілена!
Додамо сюди можливість розпочати власну справу, для реалізації якої досі не вистачало ресурсів – і картина цього свята життя буде повною.
Вишенькою на торті стануть дитяча майстерня та кімната для ігор. Щоб руки в батьків були розв’язані.
І все це працює сім днів на тиждень, без перерв на обід.
Уявили? Вперед! )

Бюджет проекту

200 000 гривень

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.