CityBonus - будуємо соціальні, інфраструктурні та інноваційні проекти коштом населення.

Брак коштів...
Є нагальні проекти з покращання міста та життя його мешканців, але не має достатнього фінансування.

Не має зацікавленості...
Міська громада не має зацікавленості та можливості покращувати навколишнє середовище свого перебування, поліпшувати умови життя, відпочинку та спорту.

Зникла довіра...
Не бажання мешканців міста надавати свої фінанси (інвестувати в проекти) в розпорядження безвідповідальних посадовців та не прозорих схем.
Немає можливості реального впливу на реалізацію проектів.

Ідея

CityBonus - це платформа для залучення позабюджетних коштів громади міста у соціально-економічну сферу для практичного впровадження інноваційних та екологічних проектів коштами його мешканців, використовуючи механізми Краундфандінгу - «громадського співфінансування», але ... !!!
З одного боку, для колективного збору коштів, платформа пропонує до реалізації різноманітні проекти, спрямовані на енергоефективність, благоустрій, розвиток творчості, залучення мешканців міста в підприємницьку діяльність і суспільні процеси, покращення здорового способу життя.
Мешканець міста обирає проект, що йому сподобався та інвестує в нього доречну суму коштів.
З іншого боку, в якості винагороди, платформа пропонує вибрати на витрачену суму грошей, різні послуги і сервіси в місті Києві з достатнім дисконтом від номіналу, які можна отримати на протязі короткого часу.
В результаті, місто задіє фінансові кошти своїх мешканців для вирішення нагальних потреб цих же мешканців, розраховуючись з ними своїми (та своїх партнерів) не реалізованими (або надлишковими, але, що сплачуються містом для їх підтримки) різними послугами та сервісами.
Городяни витрачають гроші на свої ж власні потреби, при цьому отримуючи за це різні послуги з великим дисконтом!

Це значно більше, ніж просто проект:
- це нова філософія стимулювання мешканців міст для більш дбайливого використання усіх наявних у них ресурсів
- це можливість практичної реалізації більшості проектів конкурсу Best Urban Social Startup
- швидке масштабування знань та досвіду на інші міста

http://www.slideshare.net/ivgis/city-bonus

Бюджет проекту

Запуск пілотної версії проекту - 6 місяців та 200 000грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.