Bibi

Стоячи на одній нозі в маршрутці, яка переповнена настільки, що здається ось-ось і перевернеться, і бачачи за вікном автомобілі з водіями, які їдуть в гордій самотності, я думаю, що кожен задавався питанням: чи не думають вони якби заощадити на паливі, тим більше в такий складний для всіх час?
Для міжміських поїздок є сайти пошуку попутників, а для міста альтернативи немає, але це поки що)))

Ідея

Ми розробляємо мобільний додаток, що дозволить в режимі реального часу з’єднувати пасажирів з водіями, яким по дорозі, за допомогою карт і GPS.

Для водія діє принцип “НЕ ТАКСІ”, тобто він:
- дзвінків не приймає;
- не заїжджає за пасажиром і не завозить його;
- нікого не чекає.

Як це працює? Водіям просто слід вказати маршрут, як у навігаторі, і їхати по ньому. Їхні маршрути і переміщення в режимі реального часу ми показуємо на карті кожному пасажирові, який зможе вибрати для себе оптимальний маршрут, але з урахуванням, що місце посадки і висадки обов’язково повинні бути на маршруті водія.

У реальності це виглядатиме так: водій їде по маршруту, пасажир надсилає йому заявку і стає на зупинці (або біля дороги на маршруті) і відстежує під’їзд водія на карті. Щоб не проґавити попутника, за 500 метрів водій отримає світлозвуковий сигнал для вчасного переміщення на праву сторону. А у пасажира на екрані з’явиться яскрава картинка (з інформацією про автомобіль), яку він повинен буде показати своєму водієві, який наближається, тримаючи смартфон у витягнутій руці, щоб той відразу впізнав його.

Такий підхід обґрунтовує вартість проїзду від 5 до 10 грн. Це зробить сервіс доступним, а значить популярним і дозволить водієві стабільно наповнювати машину попутниками і при кожній поїздці значно економити витрати на пальне.

Для запуску проекту, поки не буде необхідної кількості водіїв, будуть потрібні координатори на зупинках, які за допомогою програми підсаджуватимуть пасажирів і будуть гарантією для водіїв, що вони завантажать додаток і відразу ж зможуть скористатися сервісом і наповнити машину попутниками. Саме на це плануємо витратити призовий фонд.

Бюджет проекту

200 000 гривень

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.