Сприяння раціональному споживанню в житловому секторі України.

В Україні найвище споживання ресурсів (води, газу, електроенергії, опалення) в Європі. В середньому житлові будинки ЄС споживають у 2-3 рази менше цих ресурсів.
Українське населення вважає, що сплачує повну ціну за послуги житло комунального господарства. Тарифи за використання ресурсів підвищились в 2-3 рази і будуть зростати далі. Сьогодні, надмірне споживання ресурсів є предметом уваги. При такому рівні використання ресурсів будинками, сплата за споживання цих ресурсів стає проблемою.

Ідея

Надати можливість власникам житла оцінити online рівень споживання (електроенергія, вода, газ, опалення) у порівнянні до інших споживачів та отримати рекомендації як заощадити кошти та зменшити вплив на довкілля.
Online система «Енергоексперт» порівнює споживання води, газу, електроенергії, опалення у порівнянні до інших квартир/будинків.
Система допомагає економити гроші на комунальних послугах та надає практичні рекомендації як заощадити кошти та знизити вплив на довкілля не зменшуючи рівень комфорту.

Бюджет проекту

200 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.