Розумна дитина

Кожен батько хоче, щоб його дитина була розумною, спортивним і творчим. Поточна система освіти не містить в собі деяких важливих і корисних функцій, а соціальна програма не надає можливості розвиватися всім дітям, згідно з їх захоплень.
Для того, щоб дитині не було нудно, вона повинна бути зайнята. Частково це виконують спільні прогулянки з друзями у дворі, але часто батьки залишають дитину самому собі разом з електронним гаджетом (планшет, телефон). У цей момент, дотримуючись закону найменшого опору, дитина захоплюється іграми, які знаходяться на пристрої, адже не потрібно придумувати собі заняття, та ще й працювати над собою. Та й на прогулянках діти часто обговорюють ігри, коментарі з соціальних мереж та іншу інформацію, запозичену з інтернету і мобільних пристроїв.
Але всі такі пристрої не приносять творчого або спортивного розвитку. Я пропоную створення порталу, в якому можна об’єднати приватні школи, курси, спортивні заняття, клуби, приватних репетиторів та викладачів.

Ідея

Повірте, якщо Ви зможете зайняти дитину корисними завданнями, дитина буде розвиватися значно швидше. Ви зможете виробити у свого чада звичку йти вперед, отримувати нову інформацію, робити щось корисне, красиве.
Всередині проекту створити великий каталогізатор видів послуг, які можуть надавати організації. Для кожної організації чи фізичної особи буде доступний свій особистий кабінет, в якому можна додавати різного роду послуги, із зазначенням їх розкладу і вартості (опціонально), отримувати заявки, тощо. По можливості, можна вказувати доступність занять або зайнятість викладача, залу, закладу.
Я сам зіткнувся з проблемою, коли потрібно надати дитині щось цікаве і творче, і на пошук рішення йде досить багато часу. І сотні інших батьків стикаються з проблемою - куди віддати дитину, як це буде організовано, які курси можуть бути корисні йому, коли, чи можна запросити викладача додому, скільки це буде коштувати і сотні інших питань.
Моделюємо ситуацію.
Ви хочете віддати дитину на .... малювання. Шукаєте курси в інтернеті, читаєте відгуки про ці курси, дізнаєтеся, наскільки далеко вони знаходяться від Вас, як буде зручно дістатися і не забути, в який час це проходить. А може бути Ви хочете навчити дитину плести бісером і нікому залишити його, тому потрібно запросити викладача додому?
Ви заходите на портал, знаходите в своєму місті / районі потрібну організацію чи людину, запрошуєте його, вказуєте свій час, плануєте з урахуванням шкільного розкладу, часу на транспорт, а портал збереже Вашу програму і нагадає про майбутні події (пошта, SMS, повідомлення через месенджери).
Ви можете запросити своїх знайомих і просто відстежувати, хто з друзів ходить на якісь заходи, щоб ходити разом з ними або спільно добиратися. Можна домовлятися, щоб надати дітей одному дорослому, який їх забере і привезе, побуде з групою дітей.
А може бути дитина вже самостійно може користуватися сервісом, тоді йому запропонуємо функцію «Йдемо гуляти разом». Користувачі зможуть складати зустріч, запрошувати на неї інших дітей і орієнтовно уявляти, хто складе їм компанію на даній зустрічі. І не важливо, якого вона буде формату - разом погуляти у дворі сьогодні ввечері, разом піти на виставу риб, разом сходити в кінотеатр або інший заклад.
На поточний момент є коротке технічне завдання для проекту. Він знаходиться в стадії ідеї та формування прототипу. На його реалізацію знадобляться програмні та дизайнерські рішення, які оцінені в 160-170 тисяч гривень.

Бюджет проекту

160-170 тис. грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.