Інформаційні екрани на зупинках міського транспорту, що завжди вказують точний час до прибуття.

Для точного планування свого робочого часу, необхідно заздалегідь мати уявлення про дорожній стан в місті та розклад руху міського транспорту. Інформацію про перший фактор легко зараз знайти, вона актуально оновлюється, а от про другий - зовсім ні. Саме тому виникла ідея реалізувати інтерактивні екрани на зупинках, що вказують точний час прибуття транспорту, та їх веб-версія, доступна усім онлайн.

Ідея

Кожний екран буде показувати час прибуття найближчого транспорту до станції, використовуючи дані швидкості та пройденої відстані, які будуть надходити до екранів. Для наземного транспорту використовуватиметься глобальна / локальна мережа, та GPS, для підземного - локальна мережа та десяток датчиків між кожними станціями, що будуть отримувати сигнал від потяга (наприклад, що він не їде пустий у депо). Екрани будуть не монітороподібними, а подібні, по реалізації, циферблатам електронних годинників, задля їхньої дешевизни, та унеможливлюванням показувати іншу непотрібну інформацію (рекламу, тощо).

Бюджет проекту

200 000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.