Сусід - Susid.com.ua

Як покращити умови життя? Привести до ладу під’їзд будинку, подвір’я, провести ремонт чи пофарбувати стіни в коридорах багатоповерхівки? Простіше не закидувати ЖЕКи листами і заявами, а зібрати кошти або навіть провести ремонті роботи власноруч разом із сусідами. Але... для цього треба провести не одні збори, візначити відповідальних, проголосувати за колір фарби і т.д. Сьогодні не зручно, завтра працюю до пізнього вечора, післязавтра йдемо на день народження. Як зібрати усіх зацікавлених? Як поширити інформацію? Збори сусідів ввечері під будинком - вже давно не найкращий варіант. Які є альтернативи?

Ідея

Ми пропонуємо сервіс, зареєструвавшись на якому ви отримуєте у розпорядження власний форум вашого будинку. Приватна зона обговорення тільки для ваших сусідів. Ніяких спамерів та ріелтерів. Ви самі контролюєте, хто може зареєструватись, визначаєте адміністраторів. Далі все як на звичайному форумі: за необхідності розбийте його на категорії, обговорюйте питання, прикріплюйте файли до записів чи коментарів (фотографії, скани документів, тощо), проводіть голосування, обмінюйтесь приватними повідомленнями.

Що можна зробити за допомогою сервісу? Провести обговорення та опитування, визначити відповідальних, зібрати кошти та врешті-решт зробити ремонт в під’їзді. Також можна обмінюватись корисною інформацією - номери телефонів служб, найближчі дитсадки або ремонти взуття, інтернет якого провайдера підключити, та багато іншого. Організуйте спільні заняття спортом або пробіжки. Пропонуйте бізнес-послуги, наприклад репетиторство або манікюр на дому. Продавайте непотрібні або купуйте потрібні речі в ваших сусідів без необхідності доставки через півміста.

Але головне - треба пам’ятати, що самоорганізувавшись ми можемо зробити дуже багато, і для цього не треба воювати з бюрократичною системою чи вимагати щось від влади. Можна просто взяти і зробити. Разом із сусідом

Бюджет проекту

200 000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.