AudioCompass

Київ надзвичайно красиве європейське місто з незрівнянною історією. Проте далеко не кожен іноземець може в повній мірі насолодитись перебуванням в місті. Причиною цьому є складнощі, щодо огляду міста, недостатнє знання приїжджими іноземцями особливостей української столиці, не розуміння іноземцями наших культурних особливостей, недостатнє врахування сучасними електронними гідами потреб іноземних туристів.

Проект “AudioCompass” ставить собі за ціль створити ідеальний додаток-гід, яким можуть скористатись, як іноземні туристи з країн ЄС та США ( як чудово розуміють англійську мову),  так і приїжджі з більш віддалених і географічно і культурно країн  для яких тут існує глибокий не лише мовний, але й культурний бар’єр.
Однією з вражаючих переваг нашого проекту є його мультимовність, фактично ми плануємо запустити його одразу ж більше ніж на 10 мовах (російська, англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, турецька, китайська, японська, хінді, іврит і звичайно українська). Крім цього ми адаптуємо кожну екскурсію під культурні та національні особливості  слухача.
Ще одна перевага нашого проекту це його направленість на знайомство з неповторною українською культурою. Для цього ми створюємо спеціальний маршрут для тих, хто прагне оцінити український колорит та неповторність.
Ну і звичайно ж ще однією перевагою нашого проекту виступає його повна БЕЗКОШТОВНІСТЬ, а отже абсолютна доступність для всіх бажаючих ним з користатись.

Ідея

Як саме ми допоможемо місту цим проектом
За допомогою цього проекту ми плануємо зробити крок до перетворення Києва в один з найбільш цікавих і колоритних туристичних куточків світу. Створення цілком сучасного,безкоштовного,  мультимовного та актуального аудіогіда по Києву дозволить значно підвищити престиж української столиці, як місця, куди можуть із задоволенням  завітати представники будь-якої країни світу .

Проект модернізує саму ідею екскурсійного туру по місту, враховуючи культурну приналежність слухача, мову якою він розмовляє та враховує мету візиту. Фактично на виході ми отримуємо ідеальний аудіогід, що підійде будь-якому користувачу та дозволить відчути неповторну атмосферу Києва та весь український культурний колорит.
Цільова група: 1. іноземці/ близько 1 мільйона на рік
2. гості  столиці з інших міст України/ більше 5 мільйонів на рік.

Наше вирішення проблеми: 1 група – створення умов для вдалого знайомства з столицею України на найбільш зрозумілій для іноземців мові з урахуванням їх культурних особливостей.
2 група – створення гостей столиці з інших міст України, універсального навігатора по столиці, який дозволяє ефективно прокласти маршрут по місту з урахуванням потреб.
Секретний рецепт нашого успіху:
• Ефективна молода команда, що має досвід у реалізації ІТ проектів
• Особливий підхід до реалізації проектів-фактично працюючи над реалізацією власних ідей ми готові працювати по 100 годин на тиждень
• Перспективна ідея, що значно покращить туристичний компонент української столиці
• Мультимовність та адаптованість до культури слухача, що дійсно дає можливість створити універсальний проект
• Вдала система геолокації

Етапи проекту:
Етап 1( 2015) – розробка концепції проекту,його основних складових. Створення гіду та його переклад на інші мови. Запуск пілотної версії. Поява додатку в Google Play та iTunes.
Етап 2 ( початок 2016 р.) Збільшення кількості мов та різновидів екскурсій, введення додаткових функцій (функція перекладання з інших мов на українську для збільшення ефективності взаємодії туриста і жителів). Запуск додатку ще в одному місті (Львів).
Етап 3 ( 2016-2017) запуск аудіо гіду по обласних центрах України та найбільш значних культуних пам’ятках.

Бюджет проекту

150,000 тис. грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.