Будинок перемагаючий проблему твердих побутових відходів(ТПВ)

Не зважаючи на всі спроби вирішити проблему сортування побутових відходів, менталітет наших громадян не дозволяє знайти рішення традиційним для європейців шляхом. До сьогодні значна кількість відходів міста надходить на захоронення не сортованою. Виконати рециклінг таких відходів практично не можливо.

Ідея

Нам вдалося розробити та випробувати метод взаємодії з мешканцями багатоквартирних будинків, що надає можливість повністю вирішити проблему побутового сміття. При цьому відносини будуються на технічних та організаційних рішеннях, що дозволяє нашому громадянину без надзвичайних зусиль, добровільно змінити свої звички та виконувати в подальшому сортування сміття на місті його виникнення. Мета проекту – показати, на прикладі окремого житлового будинку, можливість вирішення проблеми поводження з ТПВ зважаючи на національні риси нашого населення, можливість використання позитивних результатів проекту для розповсюдження та значного зменшення розмірів тарифів на деякі комунальні послуги.. При цьому всі відносини прозорі, добровільні та контрольовані.

Бюджет проекту

Придбання та встановлення подрібнювача відходів на 50 квартир - 72-75000 грн. + роботи= 100тис грн; Придбання апаратного забезпечення маркування та обліку тари – 30тис. грн..; Виготовлення демонстраційного зразка газифікатора сортованих відходів – 50тис.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.