Sound Light - Автоматичний вимикач світла

Величезні та необгрунтовані витрати електроенергії при використані внутрішнього освітленян в місцях загального використання. Дорога ціна застосування сучасних закордоних приладів, що дозволяють автоматично регулювати освітлення. Крім того наявність на ринку шкідливих або не ефективних технологій: інфрачервоні датчики (не працюють в холоді), ультразвукові та мікрохвильові датчики (небезпечні для людей та тварин)

Ідея

Sound Light - це дешевий та простий пристрій, що дозволяє автоматично вмикати світло в приміщеннях під час відвідування їх людьми, на підставі змін звуквових коливань у просторі (за допомогою макро-мікрофона). Тобто ми за мінімум коштів готові налагодити масове виробництво простих датчиків найближчим часом, що дозволить зекономити мільйони гривень на освітленя приміщень, в момент коли там відсутні люди. При цьому не змінюючи саму інфраструктуру (достатньо звичайних ламп та існуючих плафонів)

Бюджет проекту

13 500 грн. для початку масового виробництва, все інше ми вже зробили

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.