Sky Way Invest Group Транспорт нового покоління

Рівень фінансової грамотності населення стосується не тільки окремих громадян. Це велика загальнодержавна проблема, від якої безпосередньо залежить розвиток економіки. Там, де фінансова грамотність невелика, можливості економічного зростання неминуче обмежені. Однак в Україні цьому питанню приділяється явно недостатня увага. І поки ні держава, ні бізнес до кінця не розуміють важливість цілеспрямованої роботи в цьому напрямку.

В інших країнах ця проблема також стоїть дуже гостро. Деякий час тому ринок споживчого кредитування був істотно лібералізований. Це призвело до того, що на ньому з’явилося багато нових гравців. Люди, які раніше не мали доступу до кредитів, стали активно їх освоювати. Виникла необхідність у вивченні фінансових новацій.

Як на початку ХХ століття країна не могла зробити індустріальний ривок, що не ліквідувавши неграмотність, так і сьогодні ми не можемо увійти в нове суспільство з низьким рівнем фінансової освіченості.

Поступово і бізнес-спільнота приходить до усвідомлення того, що воно також має нести свій внесок у ліквідацію фінансової безграмотності населення, адже це безпосередньо впливає на успіхи компаній. Якщо населення країни погано використовує можливості, які йому надані державою, то така держава не може бути успішним. Збиток, який приносить фінансове невігластво, підрахувати неможливо. Але однозначно, що він величезний. І чим швидше ми вирішимо цю проблему, тим успішніше будемо рухатися вперед.

Ідея

Sky Way Invest Group - торгова марка компанії RSW Investment Group Ltd., яка є навчально-інвестиційним проектом, що проводить навчання з особистих фінансів, інвестицій, інвестування, збереженню та примноженню капіталу, вибору оптимальних інструментів для інвестиційного портфеля, інтернет- та просумент-бізнесу, а також особистісному розвитку.

Створюючи бренд Sky Way Invest Group , ми ставили перед собою мету - об’єднати проекти: навчальний проект з інвестування Академія Приватного Інвестора і високотехнологічний проект Euroasian Rail Skyway Systems Ltd, щоб абсолютно кожна людина нашої планети могла вивчити науку інвестування, підвищити рівень свого доходу і користуватися високошвидкісним безпечним екологічним транспортом.

Нам вдалося запропонувати кращі умови для клієнтів обох проектів. З вересня 2011 по даний час наші навчальні курси по інвестуванню вивчили більше 100 000 чоловік з 35-ти країн 4-х континентів. Всі ці люди відкрили для себе не тільки можливість збереження вже зароблених коштів, а й також багаторазово навчилися примножувати свої кошти.

Надаючи наш сервіс, ми націлені на довгострокову і прозору співпрацю. Використовуючи найсучасніші технології, Sky Way Invest Group допомагає підвищити фінансову та інвестиційну грамотність серед населення і рівень доходу, а також примножити заощадження.

Бюджет проекту

$20-30 млрд.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.