Спільне картографування позитивних міських просторів в Києві

Етап проектувальників-гордіїв вже пройшов разом з тими часами, коли окремий професіонал вирішував яким має бути місто. Місто створюється для його мешканців. І саме мешканці повинні приймати рішення яким воно має бути та приймати активну участь у його перетворенні. Нам цікаво досліджувати саме міські публічні простори, сприяти залученню людей для їх створення/трансформації/збережння та популярізувати демократичне міське управління в цих питаннях.

Ситуація що склалася на сьогодні, яка підштовхнула нас до вибору теми:
> брак публічних просторів (public spaces) в місті
> низький рівень ідентифікації людей із міським простором та через це і низький рівень участі мешканців у питаннях перетворення міста
> відсутність демократичної схеми міського правління в питаннях перетворення міста

Ідея

Кожен житель – найкращий знавець особливостей свого міста. Саме жителі можуть визначити ті унікальні близькі місця, де вони люблять проводити час та відчувають себе щасливими, та своєрідні приховані “скарби” міста (емоційно близькі). Саме ці території ми називаємо позитивними міськими просторами.  Базу таких територій прагне зібрати та поширити ініціатива “Cпільне картографування позитивних міських просторів Києва”. До процесу збору інформації може долучитися кожен охочий, додавши на карту місця через спеціально розроблений мобільний додаток або безпосередньо на веб-сайті. Такими місцями можуть бути, наприклад: алеї, дахи, площі, парки, узбережжя річок або занедбані території. Кожен зможе використовувати карту для дослідження міста. Зібравши достатньо інформації про позитивні міськи простори, ми допоможемо іншим розширити межі власного сприйняття міста, а згодом долучити  і їх до творення. Озброєні такими знаннями про простір свого міста, мешканці можуть стати активними учасниками у розвитку свого міста.

Бюджет проекту

Ми шукаємо 200 тис. грн. для реалізації другої черги розробки сайту та мобільної аплікації.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.