Мережа спортивних прокатів у парках Києва

За останні роки кількість прихильників активного способу життя збільшується в геометричній прогресії.  Але прогнозується уповільнення спортивного руху через неможливість більшістю верств населення придбати відповідні спортивні товари через значне подорожчання.
Окрім того, через нестабільні зими і нетривалий сніговий покрив не завжди доцільно вкладати кошти в товари для деяких зимових видів спорту. Крім того, міські жителі позбавлені можливості в зимовому місті на свіжому повітрі проводити вільний час активно і відносно бюджетно  - робити прогулянки на бігових лижах, грати в хокей, кататись на ковзанах.

Ідея

Мета проекту полягає в тому, щоб зробити Київ не тільки «зеленою», а й здоровою столицею. Для цього пропонуємо обладнати парки міста Києва доступними спортивними прокатами, що мають екіпірування, актуальне в різні пори року: це бігові лижі, хокейні ключки та ковзани, ролики, велосипеди, палиці для нордичного ходіння.
Ідея - створити єдину мережу, яка зможе обмінюватись прокатним екіпіруванням, влаштовувати різні спортивні заходи, змагання, тестування, тренування.
У випадку, коли частина коштів за викуп товарів буде отримана від Проекту, вартість прокатного обладнання буде значно доступнішою для всіх бажаючих, а мережа розвинеться швидше та зможе охопити більше районів міста. Цільова аудиторія:
Проект спортивного прокату буде цікавим для аудиторії віком від 0 до 100 років (для найменших ми пропонуємо дитячі крісла до велосипедів, рюкзаки для переноски малюків під час пішохідної чи лижної прогулянки, біговели та велосипеди). 
Для пенсіонерів та незахищених верств населення будуть розроблені спеціальні, пільгові умови.
Опис
- Для початку реалізувати «Спортивний Прокат» у трьох парках. Потім – передавати франшизу інвесторам з інших зелених територій міста.
- Пропонуємо зробити однакове брендування та фірмовий, пізнаваний стиль, але назву розширити, наприклад: «Спортивний прокат у Новобіличах» (вже реалізовано), «Спортивний прокат Нивки», «Спортивний прокат Сирецький», «Спортивний прокат Голосієво» та ін. 
- Також, важливо зробити сайт, що буде об’єднувати всі прокати, їхнє розташування та надаватиме можливість бронювання спортобладнання в конкретному місці на конкретні дати.
- Окрім того, проект спортивних прокатів буде також розвивати інфраструктуру самого парку: плануємо проведення роботи по маркуванню трас, встановленню карт місцевості з розміченими велосипедними, лижними, пішохідними маршрутами, які будуть розрізнятися складністю та довжиною.  В планах розвитку – заливка на зиму площадок для гри в хокей, облаштування території для катання на роликах.
- Розвиток еко- та спорт-кафе, що пропонують здорове харчування, без алкогольних напоїв. 
- «Спортивний прокат» буде сприяти організації та проведенню спортивних заходів для дітей, дорослих, любителів і професіоналів.
- На базі прокату плануємо організувати дитячі спортивні секції, заняття з тренерами, майстер-класи та лекції.
- В прокаті буде розташована майстерня по ремонту обладнання.
Наш секретний рецепт
- Ми маємо досвід в організації подібних прокатів та добре розбираємося в лижах, велосипедах,  ковзанах і ключках, маємо налагоджені довготривалі контакти із виробниками та дилерами спорттоварів, що дає змогу купувати приладдя для прокату за вигідною ціною.

Бюджет проекту

200 000грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.