Арт-простір

- Відсутність відкритого безкоштовного простору для особистістного розвитку, який би об’єднував мистецтво, науку та освіту.
- Неповне розкриття потенціалу кампусу Київського політеху як історичної та туристичної пам’ятки.
- Необхідність консолідації ініціатив в сфері вдосконалення міського простору.
- Потреба в суспільній платформі для митців та науковців, яка б створювала умови для художньої та науково-технічної творчості.

Ідея

- Створення на базі арт-простору “Вежа” освітньо-творчого кластеру, що мав би на меті об’єднати художню галерею, робочий простір, лекторій, кінотеатр та зелену зону відпочинку.
- Перетворення лівої вежі головного корпусу КПІ не просто в місце, привабливе для туристів, а в своєрідний “центр сили”, який би привертав увагу жителів міста та туристів до історичних пам’яток, розташованих на території кампусу.
- Успішний кейс реалізації першого етапу реконструкції Вежі став прикладом для більш ніж десяти ініціативних груп як з Києва, так і з інших міст, які на даний момент реалізують проекти зі створення відкритих зон та перетворення міського простору. Успіх “Вежі” може стати каталізатором справжнього загальноукраїнського руху, який би об’єднував ініціативних людей з усієї країни.
- “Вежа” вже створила навколо себе як віртуальну, так і реальну спільноту ініціативних людей, волонтерів, художників та викладачів і має надзвичайно високий потенціал перетворення на потужний локомотив змін. Цей потенціал чекає своєї реалізації.

Бюджет проекту

200 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.