Habitat.kiev.ua. Наше середовище існування. Всі парки Києва на одному ресурсі

У Києві налічується 127 парків та лісопарків, що є місцем активного відпочинку киян, особливо дошкільного віку. Більшість “паркових” проблем знаходяться на периферії уваги міської влади. Щось робиться в декількох, але інші 100 в той час “відпочивають”...

Меншість парків мають власні інформаційні сайти, здебільшого це комерційні парки( тобто з платою за вхід), як приклад “Феофанія”. Таким чином, кожний парк, як окрема територіальна чи інша одиниця, ніде й ніким в інтернеті не представлений. Пересічним киянам немає де отримати актуальну інформацію про свій парк, надати відгуки та отримати зворотній зв’язок. Водночас проблеми у більшості парків схожі. Так само і тваринний та рослинний світ.
В мережі маємо лише декілька переліків парків серед найбільш популярних місць відпочинку на сайтах туристичної тематики. Крім місцезнаходження, фото та коротких описів вони не містять іншої інформації, до того ж швидко застарівають. Об’єднання волонтерів та активістів в мережах також вирішує лише один з аспектів “паркової” проблеми. Люди збираються для вирішення поточних завдань здебільшого в певному районі міста. Потрібен комплексний підхід і окремий ресурс.

Ідея

Habitat.kiev.ua задуманий як комплексний інформаційний ресурс для активного паркового користувача.

Ідея з’явилася після чергової прогулянки Солом’янським лісопарком. Мій малий вкотре запитав як називається та пташка і ця травичка (потім довелося провести собі лікнеп, все знайшлося на різних сайтах). Мене ж цікавило, чому досі не вивезене сміття після суботнього прибирання.

Потрібен ресурс, де можна буде отримати відповіді на ці та інші питання. А також запропонувати ідеї для покращення свого середовища існування, переглянути вебкамери, що їх обіцяють встановити в деяких парках, долучитися до спільних проектів.
На етапі впровадження команда з двох осіб зможе забезпечити наповнення та пітримання ресурсу. Надалі можна буде залучати громадських представників для збору й уточнення інформації по конкретному парку.
Проект передбачає організацію надання спеціальних послуг у неорганізованих місцях відпочинку.

Бюджет проекту

200000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.