Студентський Воркспейс Belka

Не вистачає місця, куди можна безкоштовно прийти, попрацювати з ноутбуком, посидіти в інтернет,  поринути у навчання з головою, зібратись командою та попрацювати над спільним проектом. Не вистачає простору, де буде концентруватись спільнота молодих, активних людей, які прагнуть здобувати знання, реалізовувати свої проекти, розвиватись самим та розвивати світ довкола себе.

Ідея

Ми маємо на меті створити сучасний воркспейс для індивідуальної та командної роботи на базі НТУУ «КПІ». Створити умови для проведення там актуальних лекцій, майстер-класів, воркшопів, хакатонів, презентацій, панельних дискусій.

Таким місцем ми бачимо четвертий зал бібліотеки КПІ ім. Г.І. Денисенка, площа якого становить 260 кв.м. За нашими розрахунками там може перебувати одночасно понад 120 чоловік.

Наразі в бібліотеці є багато проблем, які не дозволяють працювати в належних умовах. Погане освітлення та опалення, проблеми з електроживленням, а також застарілі меблі – усе це заважає студентам поринути у процес навчання, а також реалізувати свій творчий та науковий потенціал.

Ми вже вирішили усі бюрократичні питання та заручилися підтримкою адміністрації університету. Залишилось тільки одне — гроші, які необхідні для проведення ремонту приміщення, закупки нових меблів та мультимедійного обладнання.

Якщо наші плани вдасться реалізувати, то простір стане тим місцем, куди кожен студент зможе прийти попрацювати з ноутбуком, посидіти в інтернеті, зібратись командою та попрацювати над спільним проектом на безоплатній основі.

Бюджет проекту

Бюджет проекту складає 200 000. Ця сума необхідна, щоб провести ремонт приміщення та закупити сучасні меблі.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.