Робимо Київ чистішим

Кожного дня йдучи на роботу, на навчання, по справах чи просто гуляючи вулицями Києва ми натрапляємо на залишки сміття: пляшки, пакети чи обвертки від їжі.Це створює дискомфорт для проживання в місті та псує імідж нашої столиці в очах міжнародної спільноти. З цим необхідно боротися. І ми знаємо як!

Ідея

Проблему забруднення Києва можна вирішити шляхом розміщення електронних апаратів по прийому сміття, яке підлягає вторинній переробці. З однієї сторони, ця програма сприятиме очищенню столиці та покращенню її екологічного стану, а з іншої – збільшить кількість матеріалу для підприємств із вторинної переробки відходів.
Для того, щоб стимулювати громадян користуватись даною мережею автоматів, необхідно створити систему заощаджень у вигляді електронної бази даних, куди на власний акаунт користувача нараховуватимуться бали відповідно до кількості викинутого сміття. В подальшому ці бали можна буде обміняти на гроші чи товар.

Бюджет проекту

Бюджет переважно залежитиме від кількості встановлених автоматів. За нашими підрахунками пілотну версію проекту можна реалізувати в рамках бюджету 150-180 тисяч гривень. Детальнішу інформацію можна отримати з презентації.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.