Smart City - інтернет ресурс для спонукання до раціонального використання енергії

В сьогоднішній непростий час для країни, коли ми схильні до енергетичної залежності, як ніколи актуальна економія енергоресурсів та їх раціональне використання.

Проблема полягає в тому, що не всі усвідомлюють як можна економити електроенергію та теплову енергію. Дехто вважає, що може собі дозволити не економити, дехто вважає. що зекономити можна лише декілька копійок.

Ріст тарифів на оплату електроенергії, та непідвищення мінімальної зарплатні та пенсій -  збільшує незахищеність бідних верств населення.

Ідея

Ідея проекту полягає в тому, щоб просто, зручно та наглядно показати як і скільки можна зекономити в себе вдома, на роботі, в квартирі, в будинку на енергоносіях.

Мета проекту - допомогти громадянам правильно та раціонально використовувати так види енергії як: теплова та електрична. Підвищити загальну “енергетичну грамотність”. Наочно показати вигоду від використання енергозберігаючих технологій в грошовому виражені.

Яким чином:
Через веб-сайт, мобільний додаток, рекламу в транспорті, вірусну рекламу.

Функції дадатку:
- розрахунок вигоди при переході на енергозберігаючі лампочки, період окупності;
- розрахунок вигоди при переході на іншу праску, холодильник, мікрохвильову піч, пральну машинку;
- розрахунок кількості лампочок при заданому розмірі приміщенні, бажаної інтенсивності світла, кількості вікон;
- відгуки, там де щасливі користувачі діляться своєю історією економії.

Кожен з нас може допомогти своїй країні своїм небайдужим ставленням!

Бюджет проекту

200 000, 00 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.