Easy Museums

Відвідування музеїв у наш час не найпопулярніший спосіб проведення дозвілля, як серед молоді, так і серед осіб більш зрілого віку.
На це існує декілька причин, найвагоміші – відсутність розгорнутої, змістовної та актуальної інформації про всі музеї, галереї, експозиції, роботи,  яку можна легко знайти в одному місці, а також відсутність у суспільстві освідомлення користі від мистецтва, естетики та культурного збагачення.

Ідея

Для заохочення мешканців та гостей Києва до відвідування музеїв, а також для спрощення процедури пошуку та прийняття рішення буде створений спеціальній мобільний додаток.
Він буде безкоштовний,  доступний на декількох мовах, у ньому будуть зібрані всі музеї та галереї Києва, з їх адресами, розміщенням на карті,  графіками роботи, діючими експозиціями, інформацією що до наявних робіт та їх авторів, інформацією, що стосується квитків, та можливістю завантажити аудіо гід (опція платна).
Крім того, завдяки системі сповіщень додаток надасть можливість слідкувати за оновленнями експозицій, відкриттям нових галерей, змін в роботі та вартості квитків, а передбачена мапа-план найбільших музеїв дозволить швидше орієнтуватись  у просторі та знаходити саме найбільш цікаві та актуальні роботи для кожного окремого відвідувача. Також додаток забезпечить ефективний швидкий пошук робіт певного автора або напрямку в мистецтві серед представлених музеїв.
Вся інформація буде систематизована в одному місці.

Бюджет проекту

200 000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.