ОРІЄНТУВАННЯ – АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК І ШЛЯХ ДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Низку проблем, що існують можна представити даним нижче переліком:
- проблема  проведення безпечного, цікавого і активного відпочинку для дітей молодшого віку і їх батьків з елементами педагогічного виховання,
- надання киянам додаткових можливостей для оздоровлення і рухової активності у природних умовах (на свіжому повітрі у будь-яку пору року) та дозованого навантаження (за самопочуттям);
- гармонійного розвитку фізичних і ментальних якостей молоді;
- залучення молоді до здорового способу життя;
- відволікання молоді від негативного впливу вулиці;
-соціальна адаптація людей з обмеженими можливостями до суспільства;
- заняття спортивним орієнтуванням є складовою частиною військової-патріотичної підготовки молоді (до служби в лавах військових сил)

Ідея

Ми пропонуємо проект, що дасть можливість залучення широких верств населення до здорового способу життя – рухової активності з елементами спортивного орієнтування на місцевості. Для цього ми обладнуємо  в парках та лісопарках міста Києва полігони для активного відпочинку, проводимо навчання та змагання і популяризуємо даний вид спорту для людей всіх вікових категорій та фізичних можливостей.

Бюджет проекту

184 000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.