Workspace 'Energy'

Кожному з нас хотілось би мати таке місце, де можна було б затишно та комфортно провести з користю вільний час, попрацювати або ж розвиватись на різних майстер-класах та пограти в настільні ігри. Популярні антикафе є досить затратними для студентів, у кімнатах гуртожитків буває важко зосередитись через сусідів, а у кабінетах університетів не завжди є необхідні умови для праці.
Студентський простір Energy - саме таке місце, яке прагнемо створити ми, студенти НТУУ «КПІ». Energy матиме все, що потрібно для відпочинку, роботи, навчання, саморозвитку та гарного проведення часу у компанії цікавих людей.

Ідея

Наш простір матиме не тільки наявність швидкісного Інтернету, зручних пуфів чи розважальних програм, а й різноманітну літературу, смарт-дошки з проектором для підтримки будь-яких починань наших потенційних гостей та переглядів кінофільмів, навіть створення невеликої фотостудії, де кожен зможе спробувати себе у ролі фотографа або моделі. А головним є те, що над Energy будуть працювати люди, які як ніхто краще знає потреби молоді!
Місце для нашої задумки знайшлося на цокольному поверсі корпусу Теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ», тож простір знаходитиметься безпосередньо поруч зі студентами, також поряд із метро! Адміністрація погодилась надати приміщення та повністю підтримує нас, оскільки виявилось, що така ідея вже давно турбує всіх.
У такому просторі регулярно будуть проводитись різноманітні заходи для студентів:
• лекції, що спрямовані як на підвищення якості професійних знань, так і для всебічного розвитку;
• майстер-класи з фотографії, програмування, журналістики та інші, залежно від побажань студентів, куди будуть запрошуватись професіонали своєї справи, тренінги;
• speaking club, discussion club;
• ігри у Мафію, Alias та інші;
• літературні вечори, виставки картин або фотографій, кінопокази;
• стендапи, презентації ;
Адже саме для такого насиченого життя ми і прагнемо створити таку місцинку!
Головна мета студентського простору Energy - допомогти молоді реалізувати найнеймовірніші задуми - творчі та робочі, створити комфортні умови для повноцінного та цікавого відпочинку і саморозвитку та забезпечити гарний настрій кожному відвідувачу.

Приєднуйся :)

Бюджет проекту

Гроші будуть використані на перетворення занедбаного приміщення у атмосферний простір. А саме на: проведення косметичних робіт у заготовленому приміщенні; меблі та обладнання (столи, стільці, пуфи, смарт-дошку, проектор, принтер, набори для ігор та канцел

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.