Зарядись з користю!

У сучасному суспільстві, де майже кожен має смартфон або інший гаджет, стикається з проблемою його розрядки. Часом це трапляється зовсім не в відповідний час, коли немає швидкого доступу до електромережі, де можна було б зарядити пристрій.

    Ефективне вирішення проблеми, де кожен може зарядити гаджет, мобільна зарядна станція. З можливістю при підзарядці отримати доступ до інформації про місто, визначні пам’ятки.

Ідея

Ідея полягає в розміщенні по місту зарядних станцій, які можуть зарядити кожному бажаючому його гаджет скориставшись окремим usb-портом або зарядним шнуром.
    Станції будуть оснащені планшетом із захисною плівкою. З додатками, в яких зацікавлений муніципалітет і мають соціальну спрямованість (починаючи від можливості зворотного зв’язку з Київ Радою, виклику служб екстреної допомоги та інші додатки).

    Під час користування якими, користувач буде отримувати заряд на гаджет. У даному проекті взаємодія користувача з додатками відіграє ключову роль, оскільки, під час користування рекомендованими додатками (муніципальними), відбувається заряд гаджета без реклами і підтвердження знаходження користувача в станції.
    У разі виходу користувача з «рекомендованих» додатків, на екрані відображається реклама соціальної або комерційної спрямованості. З щохвилинним запитом, підтверджуючим присутність користувача і забезпечує тим самим зарядку гаджета.

    Станція служить і в якість інфоцентру. Він являє собою набір програм з інформацією про проведені в столиці культурно-масових заходах, карті міста, картах проїзду і так далі.
Важливо відзначити можливість монетизації проекту за рахунок реклами. У перспективі, відмовитися від міської електромережі і переключитися на електроенергію, що виробляється сонячними батареями, які можуть перебувати на прилеглих стовпах освітлення. У подальшій перспективі, на дахах будівель. Об’єднання в єдину рекламно-інформаційну мережу.

    Сонячними батареями, розташованими на стовпах, при заміні ламп на «LED», відбуватиметься освітлення вулиць і доріг міста, на підсвічування найближчих зупинок, афіш, світлофорів, а також, станція може служити безкоштовної роздачі Wi-Fi. А в ще більш подальшій перспективі, використання станцій для зарядки електровелосипедів і скутерів :)

Бюджет проекту

Кошторисна собівартість однієї базової станції ~ 5000 грн. Що дозволяє встановити ~ 40 базових станцій, при бюджеті в 200’000 тисяч гривень.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.