ЕкоМапа

В Україні утилізується лише 7% відходів. Особливо небезпечними відходами є батарейки, які містять ртуть, свинець і цинк. Люмінісцентні лампи і термометри також містять ртуть. Не менша проблема із менш шкідливими відходами. Полігони відходів під Києвом переповнені і загрожують місту екологічною катастрофою У цей час Україна, зокрема, щороку закуповує 0.5 млн. тонн макулатури за кордоном. В чому ж проблема? В нас немає інфраструктури утилізації вторинної сировини? Насправді є. Хоч і не така розвинена, як би цього хотілося. У Києві є сотні пунктів прийому вторинної сировини.  Я створив карту цих пунктів з відкритих джерел: goo.gl/vkOdPQ. Насправді проблема полягає в тому, що в українців переважно низька культура сортування сміття для утилізації та вторинної переробки.

Ідея

ЕкоМапа - це безкоштовний мобільний додаток, який визначає ваше місцезнаходження і вказує найближчий пункт прийому батарейок, люмінісцентних ламп і термометрів та вторинної сировини (склобою, пластикових пляшок, макулатури тощо). Користувачі ЕкоМапи можуть також додавати нові точки прийому вторсировини, створюючи таким чином глобальну мапу. Прототип додатку можна переглянути за наступним посиланням: invis.io/F82T8AOMA.

ЕкоМапа спрощує перший крок до сортування сміття і допомагає розвитку дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Бюджет проекту

200 тис. грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.