Чистий Київ

Тонни сміття викидаються на вулицю, в прямому значенні цього слова.  Не у контейнери, не у сміттєві ящики, а просто на вулиці міста.

Ідея

Скажи мені як ти сортуєш сміття і я скажу як виглядає твоє місто.
Однією з найважливіших рис мегаполісу є культура людей які в ньому живуть. Саме люди, а не закони, перетворюють міста на надзвичайно чудові місця для життя. Закони тільки сприяють цьому розвитку.
У нашому випадку Київ з кожним днем перетворюється на місто, з якого хочеться виїхати.

Суть ідеї полягає в зміні мислення населення. Якщо почати з цього покоління, є надія що наступне, буде більш розумнішим.  Для того що б не смітити на вулиці необхідно хоч один раз її прибрати.

Я вірю в те, що багато людей хочуть змінити це місто. Потрібно тільки об’єднатись. Саме інструмент для об’єднання я пропоную створити.

Основа - це карта з мітками. Кожен бажаючий, за допомогою свого гаджета (смартофон, комп’ютер), може переглянути які прибирання плануються у його районі і долучитись до них. Також Кияни можуть самі бути ініціаторами очищення свого міста від сміття.
Мітки це своєрідні треди, у яких можуть спілкуватись люди, обговорювати час та дату зустрічі, необхідні речі які потрібно принести та інше.

Давайте розглянемо приклад:
Ви їдете з роботи до дому і бачите що біля вашого будинку народ смітить активніше ніж біля інших. Ви, не витягуючи навушників, дістаєте свій смартофон відкриваєте додаток і фотографуєте забруднений куток. Пишете невеликий кусок тексту: прибиратиму цей безлад на вихідних, запрошую всіх бажаючих допомогти. Всі хто підписаний на події в даному районі отримають сповіщення і при бажанні зможуть допомогти.
Навіть якщо ніхто не відгукнеться, ви все рівно зможете прибрати цей куток і показати всім результат.

Яка цільова аудиторія?
Головна аудиторія це молодь міста. Люди яким набридли сміттєзвалища біля їхніх будинків, люди які хочуть змінити хоча б свій куток на краще.

Як залучати аудиторію?
Поширювати інформацію в соціальних мережах.
Залучити відомих людей. Якщо мер Києва поставить мітку і напише: “в суботу я з колегами буду прибирати цей парк, приєднуйтесь” народ скоріш за все приєднається.

Бюджет проекту

50 000 грн (веб портал, мобільний додаток, реклама)

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.