Задовбали!

Ми живемо у великому місті. Комфортність нашого життя складається з сотень дрібничок, з якими ми стикаємось кожен день. Непрацюючий ліхтар, яма в асфальті, незручний перехід - все це псує нам настрій. Задовбали! Виправте це, бо саме для цього ми обираємо місцеву владу та платимо податки.

Ідея

Нам необхідна можливість швидко та зручно сповістити місцеву владу про проблему чи запропонувати покращення, побачити коли, яким чином і за які гроші влада планує це зробити та перевірити результат виконаної роботи.

Крок 1. Побачити проблему
Крок 2. Запустити додаток на мобільному телефону, сфотографувати та виділити потрібне, додати опис того, що не так та запостити запит на сайт.
Крок 3. На сайті запит відобразиться на мапі. Модератор перевірить його, при необхідності згрупує з запитами від інших людей, після чого створить задачу для місцевої влади та призначить відповідального керівника.
Крок 4. Керівник оцінить строки та вартість робот та вибере підрядника для їх виконання.
Крок 5. Підрядник виконає роботи та відзвітує про результат та реальну вартість.
Крок 6. Після виконання робот, усі люди, які надіслали запити, отримають сповіщення на мобільний телефон та зможуть перевірити якість робіт. Якщо щось зробили погано, можна буде додати нове фото разом з коментарем та поновити запит.
Крок 7. Повторити кроки 3-6 декілька разів, доки влада не вирішить проблему.
Крок 8. Якщо кроки 1-7 не дали результату, зібратися гуртом та завітати до керівника в офіс для того, щоб він особисто міг пояснити свої дії.

Уся інформація по запитам людей та поставленим владі задачам, включно з відповідальними спеціалістами, підрядниками, строками та вартістю робот буде доступна на сайті. На мапі запити будуть групуватися біля проблемних місць природним чином відповідно до кількості людей, яких зачіпає та чи інша проблема. Буде доступна детальна статистика по діях кожного керівника місцевої влади та кожного підрядника, особливо по вартості та якості виконаних робіт. Усі задачі можна буде обговорювати прямо на сайті на кожному з етапів - планування, виконання та прийняття результату.

Бюджет проекту

1 200 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.