Розробники Реальності

Мабуть, всі знають про теорію розбитих вікон і як гарне середовище змінює самопочуття та думки людей. Проте мало хто знає, як реалізувати на її основі суттєві зміни в Україні.

Саме для поширення таких знань ми створюємо інструмент “Розробники Реальності” - щоб зробити наші міста такими, в яких хочеться жити, творити, діяти.

Ідея

“Розробники реальності” – це як Кікстартер, але для збирання не грошей, а ресурсів: волонтерів, митців/спеціалістів, матеріалів, обладнання, яке лежить в коморах і не використовується за призначенням.

Також “Розробники реальності” – це інструмент для зручного керування проектами, в тому числі через інтеграцію з соцільними мережами. Накопичену в результаті виконання проекту інформацію можна повторно використовувати як готовий до дій план для старту проекту в своєму місті, районі, дворі.

Якщо наш проект переможе, витратимо 200 000 гривень на створення моди на перетворення навколишьного середовища - знайдемо 40 блогерів/лідерів думок у різних сферах і створимо за їх участі та медійної підтримки 40 арт-об’єктів в рамках руху BvsF.org

Бюджет проекту

200 000 гривень

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.