Модернізація Русанівських фонтанів

ПРОБЛЕМА, ЩО ІСНУЄ
Колись знамениті фонтани у південній частині Русанівського обвідного каналу (Дніпровський район Києва) занепали та у 2012 році взагалі припинили свою роботу.
Раніше це була перлина, візитівка столичного Лівобережжя, окраса «Київської Венеції». Усього було 15 – 20 фонтанів. Висота струй досягала 30 м., було вечірнє підсвічування. Працювала ця краса близько 6 місяців на рік.
Фотоспогади – у презентації.

Ідея

До 55-річчя мікрорайону Русанівка у 2016 році відремонтувати та модернізувати ці фонтани і відновити їх роботу. Зробити їх динамічними (автоматичне регулювання висоти струй, режимів), можливо танцюючими. НЕ музичними: шумове забруднення від транспорту, який рухається поруч проспектом Возз’єднання, псуватиме ефект. Також створити різнокольорове вечірнє підсвічування.
Конкурсної винагороди у 200 тис. грн. не вистачить на реалізацію проекту – модернізація коштує від 3 млн. грн. Проте, приз конкурсу був би не зайвий.
В той же час, при Дніпровській районній у м. Києві державній адміністрації планується створення робочої групи щодо гідного святкування ювілею житлового масиву, яка на громадських засадах займатиметься розробкою і втіленням святкових ідей та проектів. Групу очолюватиме автор цього проекту. Тому група зможе здійснювати пошук джерел додаткових капітальних вкладень та контролювати реалізацію даного проекту на всіх етапах.

ПРОГНОЗ СОЦІАЛЬНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
Створення вишуканої, незабутньої, святкової, освіжаючої атмосфери, чарівного, казкового настрою на острові-мікрорайоні з фонтанами. Сотні людей з Русанівки та сусідніх Березняків зможуть милуватися видовищем не лише відпочиваючи надворі, а й прямо з вікон власних квартир! Окрім того, що об’єкт приноситиме радість багатьом киянам, він ще і приваблюватиме туристів з двох найближчих готелів («Славутич» - вул. Ентузіастів, 1 та «Турист» (найвищий готель України) – вул. Раїси Окіпної, 2). Таким чином зростатиме туристична, інвестиційна привабливість столиці в цілому.

Бюджет проекту

Від 3 000 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.