Спортивно-дитячий майданчик

З власних спостережень можу запевнити, що майданчики посеред житлових комплексів не в найкращому стані. Система, в якій ми жили до незалежності добряче проявила себе у матеріальному світі. Неслкадно помітити, скільки парканів, бетону та металу навколо... це зовсім не по-європейськи. Минулого літа бував у Фінляндії, не помітив жодного паркану. Погодьтеся, це про щось говорить. У нас в Києві я помічав багато “дитячих майданчиків”, на яких рідко появляються діти. В Києві щороку будуються десятки розважальних комплексів, які лише качають гроші. Чи є в нас багато місць, де можна було б просто вийти, подихати свіжим повітрям, почитати книгу?

Ідея

Саме тому ми з друзями створили проект по перебудові майданчиків в житлових комплексах, в котрих знайдеться місця для всіх: від малюків, до пенсіонерів. Почати вирішили саме з одного майданчика в Оболонському районі (пр-т Героїв Сталінграду, 63). Ми віримо, що перебудова буде конструктивною лише тоді, коли будуть задіяні усі жильці. Тому ми маємо намір запропонувати побудувати майданчик лише за умови, що кожен зробить свій внесок по можливості (фінансова, фізична допомога). На виручені гроші плануємо будувати наступний... адже віримо, після будови першого, бажаючих з’явиться немало.

Бюджет проекту

150 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.