ВЕСЬ КИЇВ НА ДОЛОНІ - мобільний додаток для киян та гостей столиці на Android та iOS

Як і з продуктами харчування, зручно, коли супермаркет поруч, і там є все необхідне, та ще й гарно розкладено по поличках. Але немає такого собі супермаркета практичної інформації для киян та гостей міста, який буде завжди поруч та матиме все необхідне для зручного життя…
1. Коли ми плануємо розваги, прогулятися містом, відвідати концерт і т.п. - інформація розкидана по інтернету хаотично, та далеко не всі сайти адаптовані під мобільні пристрої.
2. Існує ряд організаційно-побутових питаннь, для вірішення яких всім нам потрібний швидкий доступ до точної інформації, а отримати її незавжди зручно та можливо (дізнатися погоду на вихідні, спланувати маршрут в незнайому частину міста, дізнатися, чи є поїзд на зручний час, та багато іншого).
3. Гості столиці зазвичай погано орієнтуються у місті, не знають, які є цікаві місця для нових кращих вражень, де пообідати на свій смак та гаманець і т.п. Та навіть, щоб викликати таксі, треба знати номер телефону...

Ідея

Мобільний додаток для пристроїв, що працюють на Android та iOS – практична інформація для повсякденного життя в Києві. Крім цього, додаток містить функції, які взаємодіють з камерою, диктофоном, GPS та іншими модулями пристрою користувача, що значно збільшує його практичне використання.
Як саме працює додаток «Весь Київ на долоні»?
1. Активним мешканцям міста, щоб швидко та зручно обрати місця для розваг, достатньо натиснути на кнопку «Де відпочити?» та обрати заклад за категорією, чи на карті, чи зі списка. Буде можливість побачити детальний опис кафе, клубу чи розважального центру, та подзвонити, прокласти маршрут чи написати в один клік.
2. Щоб бути завжди проінформованим по питанням транспорту від тролейбуса до літака, по заходам міста, чи навіть, до кого звернутися в адміністрації міста чи району і записатися на прийом, існує ряд вкладок… Ще можливо зробити онлайн замовлення таксі, дзвонити без набору номерів в різні служби, отримувати push-повідомлення та мати інші зручності.
3. А гостям столиці додаток дасть безліч корисних підказок, починаючи з планування подорожі заздалегідь – вибір білетів та готелю, та закінчуючи питаннями харчування та відпочинку. Також не забуваємо про історію міста, цікаві місця для прогулянок та історичні пам’ятки.
Ще у додатку є кілька корисних функцій та інтегровані зручні сервіси від Google та Яндекс, які ми ще тестуємо, та є ідеї, які будемо тестувати...
Дивіться презентацію проекту - там скріншоти прототипу додатку, які графічно розкривають суть, та більш детальний опис.
Основна конкурентна перевага – вся необхідна інформація і зручний функціонал в одному місці і завжди поруч!

Бюджет проекту

240 000 грн (з яких 50 000 грн власні ресурси)

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.