Екологічний стан міста Києва на сьогоднішній день є катастрофічним. Погана якість води з-під крану, інтенсивне забруднення середовища пилом і викидними газами, велика кількість смітників та звалищ, забруднення водоймів – все це далеко не повний перелік проблем та викликів сьогодення.
Проект “Чисте місто” створений для інформування мешканців Києва щодо повного  екологічного стану кожного району і спрямований на очищення та оздоровлення міста.

Ідея

В рамках проекту “Чисте місто” спільними зусиллями експертів та волонтерів створимо інтерактивну карту на основі зібраних та проаналізованих екологічних даних по місту Києву. Інтерактивна карта буде складатися з тематичних підкарт: хімічний склад питної води по районах; пункти прийому вторинної сировини; стихійні і організовані смітники та звалища; зелені зони та їх стан; чисті водойми та пляжі, рекомендовані для відпочинку. Представлена інформація допоможе мешканцям міста зробити вибір щодо місця проживання та відпочинку, допоможе правильно обрати фільтр води тощо.
Особливість проекту полягає в тому, що на одному інформаційному ресурсі буде представлена повна екологічна картина кожного району Києва.

Бюджет проекту

200 тис. грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.