Сам собі Країна

Проблем в Києві, відверто кажучи, вистачає. Та основна проблема в тому, що ці проблеми часто не вирішуються або й зовсім не виносяться на розгляд.

Ідея

Суть ідеї заключається в тому, щоб вимірювати рівень задоволення людей різними аспектами життя, і на основі цих даних розвивати ті галузі, які найбільш дошкуляють людям. На веб сайті можна буде пройти опитування, що подобається, що ні. Показати своє бачення ситуації і розповісти про можливі шляхи вирішення вказаних проблем, адже кому як не жителям міста краще знати про свої проблеми. Також, окремими розділом сайту стане краудфандингова платформа, де будуть збиратися кошти на вирішення проблеми (якщо проблему неможлио вирішити за рахунок інших джерел фінансування).

Таким чином, населення само обирає, які проблеми стоять найбільш гостро, а які можна вирішити згодом. Також, буде зроблено зворотній зв’язок з КМДА, і певні проекти можна буде реалізовувати за рахунок них, чи спонсорських внесків.

Бюджет проекту

200000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.