Hardcycle - пересувні торгівельні пункти

У пору інтеграції до європейських стандартів життя, зростають і вимоги споживачів. Нашим проектом ми намагаємося підняти ринок вуличної торгівлі на наступний рівень якості. Тренд на екологічно чистий транспорт все більше охоплює і нашу країну, дані конструкції будуть гідною заміною автокав’ярням та кіоскам.

Ідея

Проект спрямований на вирішення проблем вуличної торгівлі. Така конструкція дає змогу продавцям самостійно шукати клієнтів, замість загороджування пішохідних зон та місць постійного скупчення людей.
Вантажні велосипеди виконуються за інноваційною технологією ортогонального кріплення алюмінієвих труб. За рахунок тривимірного кріплення елементів квадратного перерізу та відсутності зварювальних з’єднаннь, конструкція має високу міцність, зберігая при цьому невелику вагу.
Торгівельні майданчики Hardcycle привертають увагу не тільки простим і оригінальним зовнішнім виглядом, а і модульністью конструкції - можливістю зібрати раму під будь-які розміри та тип робочого обладнання.

Бюджет проекту

100 000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.