SportMate - мобільний додаток для пошуку однодумців для занять спортом

Сучасний світ технологій докорінно змінює наше суспільство. З поміж позитиву, на жаль, існують також багато негативних моментів. Так, комп’ютери, мобільні гаджети та Інтернет вже фактично змінили колись звичний формат реального спілкування на віртуальне. Діти та молодь проводять майже 70 % свого вільного часу на спілкування в соціальних мережах, граючись у компютерні ігри, або ж просто гають час серед океану пабліків в Інтернеті. Таке віртуальне життя відволікає людей від занняття спортом. Як результат, такий спосіб життя породжує соціальні та проблеми зі здоров’ям серед дітей та молоді. Ми не пропонуємо повністю заборонити використання сучасних гаджетів та Інтернету, а навпаки спробуємо використати їх для популяризації занять спортом та заохочення до реального спілкування з однодумцями.

Ідея

Ми пропонуємо розробити мобільний додаток на платформі Android та iOS, який на основі геолокації дозволить познайомитися з людьми, які так само зацікавлені в заняттях спортом.
Серед основних переваг додатку можна виділити:
1) Унікальність. Таких додатків ще не існує. Для того, щоб знайти однодумців, щоб пограти наприклад у футбол люди використовують соціальні мережі. Але ж не будеш ти кожному незнайомцю пропонувати пограти у футбол на вихідних? Додаток навпаки буде об’єднувати людей, які хочуть пограти у футбол, проте не мають з ким. До того ж принцип геолокації знайде команду тобі у визначеному районі, а саме у N -км радіусі від місця твого перебування.
2) Інформативність. Додаток надаватиме також інформацію про наявні спортивні майданчики для занять визначеним видом спорту у конкретному районі м. Києва, що вирішуватиме іншу проблему - куди піти/ де грати?
3) Мотивація. Додаток мотивуватиме не тільки до занять спорту, але й до активного соціального життя.

Бюджет проекту

200 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.