Історіі твого міста

Велічезна культурна прірва, в котру потрапляє людіна, яка користується послугамі міського метрополітену.

Ідея

Величезна кількість людей корістується послугамі міського метрополітену і майже та сама кількість не в захваті від цього процесу з багатьох причин. Їх дійсно безліч, але хочемо загостріті увагу на одній з ніх, а саме на культурній складовій. Мається на увазі, що людина, потрапляючи в підземку, мало того що опіняється в незвічному для себе похмурому середовіщі, до того ж навколо себе бачить безліч зайвої інформації як то реклама і таке інше.
Ми пропонуємо в кожному вагоні метро (або в вибіркових) розмістити книги. Але не прості книги, а інтерактвні, написані мешканцями міста, про місто і про все, що з ним пов’язано. Сенс в тому, що книга скаладтиметься з короткіх оповідань, кожне з котрих можна прочитати за одну станцію метро. Окрім оповидань кніга складатиметься з безлічі малюнків, кросвордів (на тематику міста), карт з секретними і цікавими локаціями міста і т п.
Будь яка людина зможе замість безпорадного очікування наступної станції провесті цей час з користю, культурно збагачуючись. А сама книга буде кнігою путивніком, своєрідним щоденником, складеним пересічними мешканцями міста.

Бюджет проекту

до 100 000 грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.