yourtree.com.ua - Краудфандингова платформа для озеленення міста.

Свого часу Київ був одним з найзеленіших міст Європи, нажаль ці часи пішли у минуле. На місцях зелених насаджень виросли багатоповерхівки та торгівельні центри, десь дерева засохли через хвороби, а подекуди були знищені несвідомими громадянами.

Ідея

Ідея проекту Yourtree полягає у створені веб-сайту та мобільного застосування, які б дозволяли будь кому з киян сфотографувати та розмістити на інтерактивній мапі місця де мали б рости дерева, а іншим громадянам - киянам, гостям міста та просто меценатам профінансувати посадку дерев у цих місцях.

Нажаль наше місто давно не найзеленіше у світі, ми із захватом розглядаємо старі фотографії дніпровських схилів вкритих парками та Хрещатика зеленого від каштанів, з прикрістю констатуючи, що сьогодні багато що з цього, залишилось у минулому. На додачу десятиліття хаотичної і безвідповідальної забудови створили цілі мікрорайони вільні від зелених зон.

Метою нашого проекту є не просто озеленення міста за рахунок краудфандинга, а створення нового бренду Києва, як міста, що прагне стати найзеленішим, накомфортнішим та найгостиннішим у світі.

Ми хочемо дати змогу тим, хто хоче змінити місто зробити це. Багато хто хотів би висадити дерево, та не знає де придбати саджанці, як їх саджати, а подекуди просто не має на це часу. За допомогою нашого проекту такі люди зможуть отримати власне “іменне” дерево висаджене в улюбленому місті. Благодійник отримає позначку на карті з точними координатами власного дерева, сертифікат з подякою від мешканців міста та табличку поряд з деревом, що розповість завдяки кому воно з’явилось.

Туристи, що відвідують Київ, зможуть замість однакових вироблених у Китаї сувенірів на память про подорож залишити тут власне дерево. Яке ще століття буде нагадувати про доброчинця. І воно напевно будет більшим приводом для повернення ніж просто монетка кинута у фонтан.

Великі компанії зможуть фінансувати висадку одразу сотен дерев. А звичайні мешканці міста зможуть долучитись до внесення на інтерактивну мапу місць де потрібно висадити дерева.

Завдяки нашому сервісу корисутвачу залишиться лише збудувати дім та виростити сина. :) А якщо серьйозно, то дерева це лише перший крок, те саме застосування може бути використане для вирішення й інших проблем - встановлення лавок та урн, усунення ям, зведеня пам’ятників, встановлення меморіальних дошок та багатьох інших.

Бюджет проекту

187 000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.