RestOn - бронювання столиків в ресторанах online

Шукаєте заклад, де можна смачно поїсти, шумно погудіти з друзями після роботи, провести незабутній романтичний вечір з коханою дівчиною або ж зустріч з діловим партнером, RestOn.com.ua ваш незамінний помічник у цьому. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію для себе (опис, характеристики, фото, меню, новини, відгуки, огляди та інше), а також зможете забронювати столик онлайн зі знижкою. Ексклюзивні і гарячі пропозиції ресторанів, нововведення ресторанної індустрії тепер не пройдуть повз вас.

Ідея

RestOn.com.ua - це унікальний сервіс, який покликаний допомогти Вам підібрати найбільш відповідне заклад, а також розширити свій гастрономічний кругозір, відкриваючи для себе нові кафе, піцерії, паби та ресторани Києва і України.

RestOn.com.ua - це сервіс online-бронювання столиків, за допомогою якого Ви маєте можливість забронювати столик в кращих закладах вашого міста і отримати при цьому ексклюзивну до 50% знижку на все меню.

Бюджет проекту

200 тис.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.