Коворкінг для батьків із дітьми ZELENKA

Наразі багато мам із дітьми до 7 років в більшості випадків не можуть собі дозволити відвідувати лекції, семінари, майстер-класи з тем, які їх цікавлять, адже такі заходи найчастіше відбуваються увечері та/або у місцях, не пристосованих для відвідування їх дітьми до 7 років. Я сама як мама двох малюків відчула брак часу та простору для зустрічей, навчання, отримання різного роду знань, адже я би хотіла бути присутньою при тому, як зростають мої діти та не збираюся віддавати їх до садочка чи лишати  на чужих людей, не маючи змоги бути поруч та відгукнутися на їхні потреби. Таких мам в наш час стає все більше. А місця, де мами могли б здобути нових знань у тому, як, наприклад, розпочати власну справу чи бути наставником своїм дітям у самостійному навчанні, ефективно та якісно попрацювати, щоб діти при цьому знаходилися поруч, гралися, отримували свою порцію соціалізації (таке модне зараз слово), але не заважали мамі, - такого місця поки що немає. Ще важливо, щоб поруч знаходилися однодумці, перед якими не потрібно постійно вибачатися, що ваш малюк хоче їсти і голосно про це заявляє чи що потрібно йому поміняти підгузки. Батьки легко розуміють одні одних, тому такий тип коворкінгу може стати для них гарною альтернативою постійних поїздок по розважальним центрам без змоги присвячувати час ще й особисто собі, а не лише дитячим розвагам. Особливо мене зрозуміють мами.

Ідея

Коворкінг для батьків (передусім, мам!) з дітьми передбачає декілька зон:
- звичайний простір коворкінгу із робочими місцями
- простір для бітьків, які прийшли із малюками, що лише починають ходити чи повзати (няня може в присутності мами доглянути за малюком, щоб мама могла присвятити час собі, але завжди бути поруч із дитиною та годувати її чи гратися з нею за першої нагоди)
- простір для старших дітей (2-7 років), де з ними досвічені педагоги граються в сюжетно-ролеві ігри та дають змогу вчитися взаємодіяти на прикладі гри з іншими людьми, дітьми (гра-найкраща форма природнього розвитку дитини без примусу та непотрібного в такому віці оцінювання)
- лекторій з мішками-кріслами, щоб мами з малюками могли зручно вмощуватися та слухати лекції (найчастіше малюки, що тільки вчаться сидіти чи ходити більшість часу проводять в мами на руках - тому мамам повинно бути зручно тримати дитину)
- лекції з бізнес-коучінгу, сімейної психології, виховання, тематичні клуби, курси IT-професій (це можливість для мам опанувати нову професію, яка дасть змогу працювати в коворкінгу, а не відвідувати офіс)
- для дітей: туалет та невеличка ванна, бо трапляється різне :-)
- зручне розташування закладу (поруч метро), можливість лишити коляску, велосипеда тощо
- зручний графік роботи (11:00-19:00)
- сімейні свята із домашнім театром та домашнім печивом на вихідні
- також в перспективі - нові робочі місця для мам: власна торгова марка дитячого одяу та аксесуарів, які пошиті у нашому швейному цеху мамами, дизайн теж розроблятимуть мами

Бюджет проекту

200 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.