VeloCity

Добираєшься до школи годинами?  Запізнюєшься на пари через затори та “забиті маршрутки?” Прокидаєшься за 2-3 години до початку робочого дня, щоб встигнути вчасно?  Проблема громадського транспорту, перевантаженого трафіку та погоного настрою киян спіткає нас щодня. Вихід є! Велосипед - це практично і зручно, а головне - дешево та зі смаком. Нажаль, у киян існує стереотип, що пересуватись на велосипеді “немодно”. Але кому, як не нам (сучасній молоді) руйнувати стереотипи?)

Ідея

Ідея прийшла після відбування Евоопейских столиць - Варшави та Праги. По всьому місту встановлені  так звані “Вело-автомати”, де ми маємо можливість арендувати велосипед та доїхати до наступного “автомату”. Для того, щоб полічити доступ до зручного транспорту потрібно використати кредитну картку для сплати ренти,  або пройти реєстрацію на сайті проекту, де вказані реквізити.

ТАРИФІКАЦІЯ::
Перші 20хв - безкоштовно
Наступні 40хв  - 5грн
Кожна наступна година - 8грн
У вихідні всі ціни підвищуються вдвічі
Максимальний час прокату - 12 год
Неповернення вчасно буде розцінюватись як адміністративне правопорушення, розмір штрафу - 500грн

Бюджет проекту

2 183 540грн на перші 10 “Вело-автоматів”

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.