Мережа кафе

Добрий день! Я, як і інші  матері зіткнулась із таким рядом проблем під час прогулянок із дитиною на вулиці:
1. Якщо дитина перебуває на годуванні груддю, її дуже складно погодувати на вулиці. По-перше не завжди можна знайти вільну лавку, по-друге, якщо й знайшлась, то поруч проходять люди і всі зазирають, що ж там робиться. Зустрічаються люди, які підходять і роблять зауваження.
2. Дитині на вулиці треба міняти підгузок. Якщо, це літо, то не дуже складно. А якщо, холодна пора і дитина вдягнута, треба шукати тепле місце, щоб перевдягнути дитину. Так, як таких нема, матері із плачущою дитиню несуться додому всі на нервах і засмучені.
3. Прогулянки з дитиною зазвичай  довгі 2-3 години, а буває і більше. Матері теж люди і хочуть випити чай з тістечком. Як правило, якщо в парковій зоні є кафе (палатка), то там продають спиртні напої і на літній площадці всі сидять  п’юь і курять, з дитиною в таке місце не підеш. Одже матері ідуть і шукають який кіоск і купляють там собі чай чи каву,  п’ють її чи походу чи поруч із кіоском, в цей час треба дивитись за дитиною, одже матері під постійною напругою.
4. Діти швидко ростуть, а ще швидше ростуть ціни на одяг і товари для дітей.  В нашій країні не вистачає магазинів з дитячим одягом бувшим у використанні, який можна придбати за дуже низькими цінами.
5. Загальна проблема матерів - втомленність. Жінки несуть на собі за цілий день дуже велику відповідальніть - виховування дитини. На це треба 24 годии на добу. Жінкам треба хоча б 5 хвилин розслабитися, щоб набратись сил і доброго настрою на залишок прогулянки.

Ідея

Матусин затишок

1. Розташування:
- Паркові зони
- Зони великих житлових масивів
2. Зони кафе:
- Зона догляду за дитиною (пеленальні столи, умивальник, диванчики, щоб погодувати дитину) -  безкоштовно
- Зона кафе (чай, кава, сік, випічка)
- Зона відпочинку (дитяча кімната, диванчики, книги, зона wi-fi)
3. Зона продажу дитячих речей, іграшок (комісіонка)
Загальна площа до 130 кв.м. на комплексне кафе, або 40 кв.м ( на годувальну кімнату і кафе)

Бюджет проекту

200000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.